Odcinki - opisy i wideo

Odcinek 60

Emisja: 4 lipca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

Federico próbuje pocałować Violettę, ale ona go unika. Ludmila mówi o tym Leonowi, ale Federico zapewnia go o niewinności Violetty i przyznaje, że nie powinien był tego robić. Rozpoczyna się casting i Luca zostaje prezenterem. Violetta nie rozumie, dlaczego nie została wezwana na przesłuchanie i dowiedziawszy się, że nie ma jej na liście wpada w złość. Widzi, jak Ludmila drze jej formularz. Mimo wszystko, Mariotti dopuszcza ją do konkursu, ponieważ jej nazwisko zostało wpisane do komputera. Tuż przed wejściem Violetty na scenę do domu wraca German i chce pooglądać telewizję. Nie może jednak zobaczyć swojej córki…


 Odcinek 59


Emisja: 4 lipca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

Violetta spieszy się do szkoły, by dotrzeć tam przed Germanem, który ma ją odebrać. Jednocześnie czuje się coraz bardziej nieszczęśliwa z powodu kłamstw i czuje, że powinna wszystko wyznać ojcu. Policjanci nakazują Matiasowi informować się o wszelkich próbach kontaktu ze strony jego ojca. Federico sugeruje Violetcie, by powiedziała wszystkim, że to Ludmila podarła jej formularz zgłoszeniowy. Leon przypadkowo słyszy tę rozmowę. Gregorio grozi Tomasowi zwolnieniem za przypadkowe uszkodzenie rzeźby. Mariotti ogłasza nazwiska osób zakwalifikowanych do finału konkursu: Maxi, Francesca, Leon, Tomas, Ludmila, Naty, Federico i Violetta.Odcinek 58
Emisja: 3 lipca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel
Studenci orientują się, że Violetta spodobała się Federicowi. Ona tymczasem nadal ma wątpliwości co do udziału w konkursie, a Ludmila wkrada się do biura produkcyjnego i w tajemnicy niszczy jej formularz zgłoszeniowy. Jade dowiaduje się, że tajemniczy ogrodnik, który ją śledzi jest w rzeczywistości jej ojcem. Maxi i Naty wreszcie są razem. Antonio prosi Pablo, by wsparł Gregorio przy realizacji konkursu talentów. Luca bierze udział w castingu na prezentera.


Odcinek 57
Emisja: 2 lipca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel
Federico odkrywa, że Violetta uczęszcza do studia bez wiedzy Germana. Kiedy grozi, że wyjawi jej tajemnicę, Leon przekonuje go, by najpierw z nią zaśpiewał. Tak też się dzieje, w wyniku czego zostają przyjaciółmi i sekret jest bezpieczny. Pod nieobecność Germana Jade chce zmienić wystrój rezydencji, ale Matias jej zabrania. Ludmila straszy Naty, która tęskni za domem. Tomas próbuje przekonać Violettę, by wzięła udział w konkursie talentów, ponieważ odbywa się on w czasie nieobecności Germana, ale ona się boi. Ostatecznie zgłasza swoją kandydaturę. Pablo daje ostrzeżenie Gregoriowi po podsłuchaniu, jak ten zapewnia Mariotti o swojej umiejętności kontrolowania Antonia.


Odcinek 56
Emisja: 1 lipca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel


Gregorio zmusza Antonia, by wybrał pomiędzy nim, a Pablem. Antonio obwieszcza studentom, że mają wziąć udział w telewizyjnym konkursie talentów, ale nie wszyscy mają na to ochotę. Renzo, student uczestniczący w wymianie, którego Violetta nie darzy sympatią, sprzecza się z nią, kiedy wraz z Tomasem sprząta bałagan mający skompromitować Tomasa. Violetta wpada w przerażenie, kiedy dowiaduje się, że Renzo to syn starego przyjaciela jej ojca i że ma zamieszkać w ich domu. Ramallo stara się przekonać Olgę, by nie mówiła Germanowi, że Violetta wystąpiła w telewizji. Jade szarogęsi się pod nieobecność Germana.Odcinek 55

Emisja: 28 czerwca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel


  Uwięzieni Violetta i Tomas godzą się i przytulają na znak przyjaźni. Leon widzi to, ale Violetta zapewnia go, że chce być z nim. Ludmila jest coraz bardziej zazdrosna o Lenę, więc umożliwia jej podsłuchanie, jak Gregorio wyjaśnia swój plan spieniężenia internetowej popularności adeptki piosenki dla ratowania studia. Studenci w końcu buntują się przeciwko Gregoriowi i organizują koncert dla wyrażenia swych uczuć. Jest on transmitowany w telewizji, ale dzięki Ramallowi German nie zauważa swojej córki. Odcinek 54

Emisja: 27 czerwca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

German chce wyprowadzić się z Buenos Aires, ale Violetta odmawia wyjazdu. Angie przekonuje go, by pozwolił jej zostać. Francesca wyjawia Violetcie, że Tomas zostanie wydalony za to, że bronił jej przed Andresem. Próbuje się do niego dodzwonić, a ponieważ nie odbiera zostawia wiadomość. Jednak Ludmila kasuje ją. Andres przyznaje Pablowi, że Gregorio zmusił go do zastawienia pułapki na Tomasa mającej doprowadzić do wydalenia go ze Studia. Antonio ostrzega Gregoria, że finansowe problemy studia zmuszają go do zamknięcia uczelni, ale ten ostatni prosi o tydzień zwłoki. Violetta doprowadza do konfrontacji z Tomasem i niechcący zamyka ich oboje w jednym pomieszczeniu.


Odcinek 53

Emisja:
26 czerwca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

 Violetta śpiewa na przyjęciu dobroczynnym, a Angie ostrzega ją przed Germanem znajdującym się na sali. Dziewczyna nie może pokazać się ojcu, ponieważ w tym czasie powinna być w szkole, dlatego ucieka ze sceny. Udaje się jej to w ostatniej chwili. Ludmila próbuje zastraszyć Lene, ale zostaje powstrzymana przez Naty. Ludmila mówi Violetcie, że jest dziewczyną Tomasa. Dochodzi do konfrontacji.


Odcinek 52

Emisja: 25 czerwca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

Po przegranej potyczce Ludmilla obawia się, że zostanie zesłana do chórków, ale okazuje się, że Violetta chciała tylko wybrać piosenkę, którą zaśpiewają w duecie. Violetta traci cierpliwość do Tomasa i wyjawia Leonowi, że nie może bez niego żyć. Tomas postanawia ją sobie odpuścić i skoncentrować się na Ludmile. W tym czasie studenci kipią z zazdrości, ponieważ do studia zaczęła uczęszczać Lena, siostra Naty obdarzona wielkim talentem. Violetta zastępuje Francescę podczas występu charytatywnego. German jest zszokowany, ponieważ nie widząc, a jedynie słysząc wykonawczynię jest przekonany, że to głos Marii. Ramallo zostaje aresztowany na podstawie nagrań obciążających go rozmów uzyskanych dzięki podsłuchowi u Matiasa. Angie otrzymuje kopertę zawierającą informacje o niej i zamienia ją w tajemnicy przed Germanem.Odcinek 51

Emisja: 24 czerwca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

Ludmila i Violetta stają do pojedynku, w wyniku którego jedna z nich uzyska prawo do wykonania piosenki. Ludmila chce dorzucić do puli nagród dla zwycięzcy również Tomasa, ale Violetta nie godzi się na to. Maxi i Napo znajdują w sieci dziewczynę o pięknym głosie wykonującą utwory studentów i szaleją na jej punkcie. Nie zdają sobie sprawy, że tajemniczą piosenkarką jest Lena, siostra Naty.


Odcinek 50

Emisja: 21 czerwca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

Violetta chce udowodnić że to Leon zaprosił ją na spotkanie z Tomasem twierdząc, że ma list, który rzekomo napisał. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest to fałszywka autorstwa Ludmily. Udaje się, by ją przynieść, ale Ludmila jest szybsza i wykrada pismo wraz z pamiętnikiem, w którym jest schowany. Tomas nie przyjmuje do wiadomości winy Ludmily i próbuje ją przeprosić. Jednak Ludmila urządza wszystko tak, by Violetta zobaczyła ją z Tomasem. Violetta wyzywa Ludmilę na pojedynek mający rozstrzygnąć o utworze, który każda z nich wykona. Tymczasem pozbawiony środków do życia Matias pozorując napad kradnie obraz z zamiarem sprzedania go.


Odcinek 49

Emisja: 20 czerwca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

Leon zdaje sobie sprawę z uczuć, jakie Violetta żywi wobec Tomasa i zrywa z nią, by ułatwić jej wybór. Tomas stara się przekonać Violettę, że Ludmila nie całowała jego, ale Andresa, jednak bez skutku. Ludmila wywołuje zamieszanie zapraszając w jedno miejsce Leona, Tomasa i Violettę, przy czym napięcia nie wytrzymuje Leon. Jade wynajmuje prywatnego detektywa, by zbierał informacje o Angie.


Odcinek 48

Emisja: 19 czerwca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

Na balu z okazji urodzin Francesci Violetta wkłada kostium Ludmily. Tomas rozpoznaje ją mimo przebrania i wykorzystując sytuację kradnie pocałunek. Problem w tym, że dziewczyna nie wierzy, że wie kogo naprawdę całował. Spotkanie Angie przy grobie Marii prowadzi do konfrontacji pomiędzy Germanem a Jade. Gregorio organizuje elitarną grupę studentów, w której jest również Tomas, by ratować studio.


Odcinek 47

Emisja: 18 czerwca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

Ludmila wywołuje zamieszanie wyjawiając Leonowi, że Violetta kocha Tomasa. Angie wraca do posiadłości Germana, ale Jade nie ustaje w wysiłkach zmierzających do wydalenia jej i Violetty. Przyjaciele urządzają z zaskoczenia elegancki bal na część Francesci, o której urodzinach zapomnieli. Ludmila ubiera Andresa w kostium Tomasa i całuje go celowo w taki sposób, by Violetta myślała, że całuje Tomasa.


Odcinek 46

Emisja: 17 czerwca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel


Tomas chce przedstawić Violettę swojemu ojcu, ale ona nie czuje się z tym komfortowo, zwłaszcza, że Ludmila właśnie zjadła kolację w towarzystwie obydwu panów i ze wszystkimi dzieli się swoim zachwytem. Jade wraca do domu i z wściekłości na Angie urządza Germanowi żenującą scenę w obecności jego klientów. Grozi też zemstą, jeżeli Violetta będzie chciała powrotu Angie.


Odcinek 45

Emisja: 14 czerwca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

German kłóci się z Violettą o jej edukację-on chce by popierała nauki u guwernantki , natomiast ona woli uczyć się w zwykłej szkole. W tym samym czasie Samuca pisze dla Violetty sztukę, mimo, iż ona nie kryje swoich spotkań z Leonem. Problem polega na tym , że nadal żywi uczucia do Tomasa i kiedy on zdenerwowany wychodzi z restauracji, ona wychodzi za nim.


Odcinek 44

Emisja: 13 czerwca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

Violetta wyznaje Leonowi , że wybiera jego pomimo tlących się uczuć do Tomasa. Dowiaduje się, że tuż po wyjściu za Germana Jade planuje odesłać ją do szkoły z internatem. Ojciec nie wierzy jej rewelacjom.


Odcinek 43

Emisja: 12 czerwca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

Violetta nie potrafi wybrać pomiędzy dwoma chłopakami i pisze piosenkę o swoim niezdecydowaniu. Partyturę daje Leonowi, który podczas próby orientuje się, że utwór traktuje o nim. German dowiaduje się, że Violetta nie przepada za jego narzeczoną Jade.


Odcinek 42

Emisja: 11 czerwca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel


Ludmila cieszy się, że Gregorio objął stanowisko dyrektora, w przeciwieństwie do Tomasa, który jest przekonany, że zostanie wyrzucony. Matias wydaje własnego ojca gwarantując sobie tym samym wyjście z więzienia. Violetta źle znosi wieści o rychłym ożenku swojego ojca.


Odcinek 41

Emisja: 10 czerwca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

Violetta nie może zdecydować czy bardziej kocha Leona czy Tomasa. Matías zostaje aresztowany, a Jade jest ścigana listem gończym. Pablo, obciążony winą za awarię dekoracji, odchodzi. Na dyrektora studia mianowany zostaje Gregorio.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz